Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кейт і Лео

Рік:
Ор. назва:
Kate & Leopold
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Менголд
Тривалість:
01:58:22
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Герцог Леопольд опинився в непростій ситуації і був позбавлений права протистояти волі родичів. Ті швидко хотіли одружити молодого чоловіка з нелюбою йому представницею аристократичного роду. Відмовитися було не можна, звичаї дев'ятнадцятого століття категорично цього не приймали. Але готуватися до весілля герцогу теж не хотілося, і він вважав за краще проводити час у неспішних прогулянках власним палацом. Несподіваною для Леопольда стала поява в окрузі замку таємничого незнайомця, який уже кілька разів потрапляв у поле зору герцога. Вирішивши одного разу простежити за ним, аристократ опинився в часовому порталі та перемістився за чоловіком у майбутній 2001 рік. Новий знайомий виявився фізиком - Стюартом Бессером, який створив машину часу для подорожей епохами. Але згідно з принципами роботи машини, повернути Леонарда в його реальність можна було тільки через тиждень. А майбутній час аристократу з минулого належало якось протриматися в новій для нього реальності. У дівчини була успішна кар'єра, але відсутність особистого життя давала їй можливість приділити час новому знайомому. ©Kino4ua Кейт і Лео 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?