Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Любов зла

Рік:
Ор. назва:
Shallow Hal
Країна:
США, Німеччина
Режисер:
Боббі Фареллі, Пітер Фарелл
Тривалість:
01:53:44
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Хал Ларссон не є красенем, але він має високі очікування від своїх товаришів по службі. Більшість його колег вважають головного героя поверхневим і не можуть оцінити його особистість, доброту та інші чесноти, якщо його зовнішній вигляд не буде бездоганним.
Хал знайомиться з відомим психологом Ентоні Робінсоном і після короткої, але довгої розмови розуміє, що не так зі своїм "клієнтом". Лікар загіпнотизує Ларссона, змушуючи його усвідомити, що важлива не зовнішня краса людини, а внутрішня.
Терапія працює бездоганно: Хал зустрічає Розмарі Шанахан. Вона - найкрасивіша жінка у світі, але вона дуже велика жінка. ©Kino4ua Любов зла 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?