Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Остання фантазія

Рік:
Ор. назва:
Final Fantasy: The Spirits Within
Країна:
США, Японія
Категорія:
Режисер:
Хіронобу Сакагучі, Мотонорі Сакакібара
Тривалість:
01:45:58
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей анімаційний фільм розповідає про події на Землі у 2065 році. Астероїди, що летіли з галактики, врізалися в нашу планету і почали знищувати все живе в одну мить, супроводжуючись страхітливими картинками. Людство було не в змозі протистояти напівпрозорим монстрам, поява яких здавалася галюцинацією. Жодна зброя не підходила для боротьби з прибульцями, і всі люди на планеті здавалися приреченими на загибель. Щоб врятувати рештки цивілізації, більшість вцілілих було переведено на навколоземну орбіту.
У той час група, що складається з доктора Сіда, вченого Ака Росса і солдата спецназу Едвардса, почала боротьбу з прибульцями. Їхні дослідження привели до розробки зброї, яка використовує психічну енергію проти фантомів. Тепер людство може простягнути їм руку допомоги... ©Kino4ua Остання фантазія 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?