Kino4ua.com
HD 720p
R

Мутанти 2 / Мімікрія 2

Рік:
Ор. назва:
Mimic 2
Країна:
США
Режисер:
Жан Де Сеґонзак
Тривалість:
01:22:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Колись давно в Нью-Йорку була страшна епідемія. Виявилося, що причиною був звичайний тарган. Вчені Сьюзан Тайлер і Пітер Манн розробили гібридну комаху. Їм вдалося знищити тарганів. Однак під час експерименту сталося дещо незвичне. Народжені особини почали стрімко мутувати і досягати гігантських розмірів. Огидні монстри почали нападати на людей. Іноді мутовані особини набували людської подоби.
Після довгих років напруженої роботи цей жах, здається, вдалося викорінити. Як описано у фільмі "Мутанти 2", відтоді минуло чотири роки. На високовольтній лінії електропередач були знайдені жахливо понівечені тіла трьох чоловіків. Їхні обличчя були ретельно порізані. Детектив Краський з'ясував, що всі жертви знали вчительку біології Лені Лланос. Детективи запідозрили, що саме ця жінка скоїла вбивство. Коли детективи прибули до школи, вони побачили жахливе видовище. Гігантський жук-монстр з людським обличчям переслідував вчителів та учнів. Далі ситуація повністю вийшла з-під контролю. ©Kino4ua Мутанти 2 / Мімікрія 2 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?