Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Флірт зі звіром

Рік:
Ор. назва:
Someone like you
Країна:
США
Режисер:
Тоні Голдвін
Тривалість:
01:37:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Молода і дуже сексуальна Джейн живе в Нью-Йорку і працює на телебаченні. До неї залицяється Рей, який нещодавно став виконавчим продюсером. Кохання між цими молодими людьми розвивається дуже швидко і яскраво. Через деякий час вони починають шукати місце для спільного проживання. Однак Рей несподівано розриває стосунки без жодних пояснень. Джейн залишається самотньою, покинутою і нещасною. Бідолашна Джейн розмірковує над тим, що сталося, і приходить до сумного висновку: "Усі чоловіки - тварини". Тоді вона вирішує написати статтю для журналу. ...... ©Kino4ua Флірт зі звіром 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?