Kino4ua.com
480p
PG

Містер Бонс

Рік:
Ор. назва:
Mr. Bones
Країна:
ПАР
Режисер:
Грей Хофмайер
Тривалість:
01:46:28
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Російською - Оригінал
Над спекотною Африкою розбивається літак з туристами. Коли місцеві жителі прибувають на місце катастрофи, вони бачать великий трон і немовля, яке зручно вмостилося на ньому. Навколо трону блукає лев, але небезпечний хижак жодного разу не зачепив немовля. Одноплемінники вірили, що дитина є посланцем Бога і що невидима сила захищає її від небезпеки. Тубільці визнали дитину своєю і виховували її за давнім звичаєм.
Коли хлопчик підріс, у нього розвинувся талант до ворожіння по кістках, і йому дали відповідне прізвище. Завдяки своїм надприродним здібностям і передбаченню своєї долі, герой отримав титул племінного шамана. Тепер він має великий вплив на плем'я і користується повагою. Однак його спокійне життя закінчується, коли вождь племені дає білому шаману серйозне завдання. Герой починає неймовірно довгий, але приємний квест. ©Kino4ua Містер Бонс 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?