Kino4ua.com
480p
R

Березневі коти

Рік:
Ор. назва:
Tomcats
Країна:
США
Режисер:
Пол Курта, Тоні Людвіг, Алан Річі, Брюс Франклін, Тодд Гарнер
Тривалість:
01:34:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Березневі коти - це група старшокласників, кожен з яких щомісяця робить пожертву, і вони домовилися, що останній, хто залишиться, отримає всі гроші. Минуло кілька років, і залишилося лише двоє холостяків: Одному потрібні гроші, щоб зробити внесок у мафію, а інший - жінконенависник.
Одному потрібні гроші, щоб заплатити данину мафії, інший - жінконенависник. Один хоче поділитися грошима з жінкою, вона обманом змушує їх обох одружитися з нею, але вони обидва піддаються її чарам. Найцікавішим є не ставлення персонажів, а їхній гумор. ©Kino4ua Березневі коти 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?