Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хребет диявола

Рік:
Ор. назва:
El Espinazo del Diablo
Країна:
Іспанія, Мексика
Режисер:
Ґільєрмо Дель Торо
Тривалість:
01:47:50
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія відбувається у 1939 році, наприкінці Громадянської війни в Іспанії, яка забрала багато життів. Маленький Карлос, син загиблого на війні республіканця, потрапляє до ізольованого сиротинця в похмурій і безлюдній місцевості, яким керують директорка Кармен і літній професор Касарес. Невдовзі після прибуття Карлос починає розуміти, що в цьому притулку відбувається щось дуже дивне. А зустріч із привидом маленького хлопчика переконує його розкрити похмурі таємниці, приховані в цьому місці... ©Kino4ua Хребет диявола 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?