Kino4ua.com
480p
CCR

Бал монстрів

Рік:
Ор. назва:
Monster's Ball
Країна:
США
Режисер:
Марк Форстер
Тривалість:
01:52:42
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Драма Бал монстрів у своєму сюжеті розповідає історію здавалося б непов'язаних між собою людей, але іноді доля тонкою ниточкою проводить об'єднуючу лінію. Хенк працює катом у в'язниці, він вмикає рубильник під час смертної кари на електричному стільці. Його батько так само працював катом і Хенк сподівається, що і його син Сонні так само продовжить сімейний ритуал. Однак перед стратою ув'язнений дарує Сонні свій останній малюнок, і той, не витримуючи психологічного навантаження, накладає на себе руки. Смерть сина змушує Хенка замислитися над власним життям і можливістю позбутися внутрішніх монстрів, щоб почати нове життя. ©Kino4ua Бал монстрів 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?