Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мумія

Рік:
Ор. назва:
The Mummy
Країна:
США
Режисер:
Карл Фройнд
Тривалість:
01:13:07
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
На початку 20-го століття група вчених-археологів знаходить у Єгипті запечатаний саркофаг. Писання на поверхні саркофага повідомляють про те, що в ньому спочиває мумія стародавнього жерця Імхотепа, і що прокляття впаде на того, хто наважиться розкрити гробницю. Проігнорувавши попередження, археологи все ж таки відкривають саркофаг і слідом роблять найбільшу помилку, почавши читати текс із папірусу, вкладеного поруч із мумією. Не встигають вони озвучити послання і до половини, як стародавня мумія оживає, а прокляття і справді падає на того, хто наважився порушити спокій жерця.

Воскреснувши до життя, Імхотеп прагне повернути і свою кохану, принцесу Анксенамун. Через кілька років йому вдається опинитися серед людей, які виявили її гробницю в іншому похованні. ©Kino4ua Мумія 1932 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?