Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Дурнів немає

Рік:
Ор. назва:
Nobody's Fool
Країна:
США
Режисер:
Евелін Перселл
Тривалість:
01:43:05
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Аркетт - звичайна дівчина, як і всі інші. Вона працює офіціанткою в барі і мріє про красиве, безхмарне життя. Вона зустрічається з коханим чоловіком, і їхнє кохання здається вічним. Красиві, романтичні побачення і зустрічі. Життя працівниці бару раптово змінюється, коли вона повідомляє коханому, що вагітна. Чоловік, який стає батьком, покидає нещасну дівчину і залишається сам на сам зі своїми проблемами. Аркетт у відчаї і намагається підбадьорити дівчину, яка залишилася наодинці зі світом. Але раптом у її майже проклятому житті з'являється промінь світла. Новий герой - працівник мандрівної театральної трупи. Хто цей чоловік, бабій, який намагається закохати в себе молоду офіціантку і вийти сухим з води? Чи серйозні його наміри? Аркетт протистоїть Робертсу. Він вміє здивувати і підтримати цікаву розмову. Героїня насолоджується товариством такого чоловіка. Але вона не може забути своє минуле. Її новий знайомий Робертс наполягає на тому, що він саме той, хто їй потрібен. Він зробить для неї все, що завгодно. ©Kino4ua Дурнів немає 1986 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?