Kino4ua.com
480p
PG-13

Непереможний

Рік:
Ор. назва:
Invincible
Країна:
Велика Британія, Німеччина, Ірландія, США
Режисер:
Вернер Херцог
Тривалість:
02:13:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Вінтаж ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Німеччина тоді була Веймарською республікою. Лише за кілька місяців до приходу нацистського режиму. У маленькому містечку на сході Польщі жив єврейський коваль на ім'я Сіше Брайтбард. Він був людиною великої фізичної сили. Одного разу німецьке агентство запросило його на шоу, режисером якого був відомий ілюзіоніст Ярік Ян Ганнузен. Цей чоловік був особистим посланцем Гітлера і в майбутньому заснував Міністерство таємних наук. Після деяких вагань Breitbart погодився.
У програмі Сішет грав роль легендарного арійського героя Зігфріда. Він мусив приховувати своє єврейське коріння, бо клуб часто відвідували нацисти. Чистий і чесний Сішет не міг довго терпіти. Одного сонячного дня він розкрив своє походження і взяв собі нове ім'я Самсон. Тоді театр почали відвідувати єврейські натовпи. Рабин Едельман був вражений виступом Сішета. На той час напруженість у клубі була на піку. ©Kino4ua Непереможний 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?