Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Таємниці прадавніх імперій (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Secrets of Ancient Empires
Країна:
США
Режисер:
Кріс Гормлі
Актори:
Тривалість:
00:47:44 + 00:48:37 + 00:47:08 + 00:49:07 + 00:49:22
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | ЕРА
Цей проект піднімає завісу таємничості і розкриває загадки виникнення цивілізації. Це історія подорожі від доісторичних суспільств до піку римської цивілізації. Як розвивалося людство і який вплив воно мало на навколишній світ? Серіал відокремлює міф від реальності та досліджує традиції, фольклор, легенди та культуру стародавніх цивілізацій, які збереглися до наших днів. Спираючись на найновіші археологічні дані, автори серіалу намагаються відтворити життя найдавніших цивілізацій світу. ©Kino4ua Таємниці прадавніх імперій (1 Сезон) 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?