Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Небезпечна правда

Рік:
Ор. назва:
AntiTrust
Країна:
США
Режисер:
Пітер Говітт
Тривалість:
01:48:32
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Російською - Оригінал
Хочеш знати правду? Тоді приготуйся побачити ширину моїх грудей. Він думав, що йому пощастило, але насправді він був на краю прірви. Майло Хоффман, молодий інженер-програміст, мав чудову роботу в процвітаючій суперкомпанії, якою керував мультимедійний гігант Гері Вінстон. Перспективи зростання Майло були високими, і наш герой вже насолоджувався блискучою кар'єрою у власному темпі... Раптом за славним фасадом успішної компанії починає проступати справжній характер Гофмана. Він - монстр, який безжально полює на своїх конкурентів і приховує безліч небезпечних таємниць. Майло занадто пізно зрозумів, що став одним із гвинтиків гігантської машини. ©Kino4ua Небезпечна правда 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?