Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Секрет Келсу / Таємниця абатства Келс

Рік:
Ор. назва:
The Secret of Kells
Країна:
Франція, Бельгія, Ірландія
Категорія:
Режисер:
Томм Мур, Нора Тумі
Тривалість:
01:19:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Три Крапки
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
На дворі 9 століття. В ірландській глибинці сховалося старовинне абатство Келлс, керує ним авторитарний Настоятель. Вихований їм племінник-сирота на ім'я Брендан - хлопчик славний і здібний. Йому 12 років, і він разом з іншими ченцями старанно трудиться над зміцненням стін абатства для захисту від набігів вікінгів.

Нова повна пригод життя чекає Брендана з прибуттям Брата Ейдана, знаменитого майстра-ілюстратора та зберігача незвичайної незакінченої книги з ілюстраціями. Брат Ейдан приймає хлопчика під своє крило і присвячує його в мистецтво ілюстрації, пробуджуючи неймовірний інтерес і дивовижний талант. ©Kino4ua Секрет Келсу / Таємниця абатства Келс 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?