Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Шарлотта Ґрей

Рік:
Ор. назва:
Charlotte Gray
Країна:
Велика Британія, Австралія, Німеччина
Режисер:
Джилліан Армстронг
Тривалість:
02:01:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Культура
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
1942 рік. Йде страшна війна. Шарлотта Ґрей, вродлива молода ірландка, має коротку зустріч з офіцером британської розвідки. Потім Шарлотті, яка розмовляє французькою, несподівано пропонують місце в розвідці. Кохання до зниклого безвісти пілота Пітера приводить її до окупованої нацистами Франції.
Блондинка Шарлотта перетворюється на шатенку Домініку. Попереду на неї чекає багато важких і жорстоких випробувань, але вона також зустрічає Жульєна, бійця опору і свого куратора. Вона залишається з його батьком і доглядає за його двома єврейськими дітьми. Тоді в її життя знову входить кохання, але цього разу з добрим і відданим Жуліаном. Пізніше в Англії Шарлотта возз'єднується зі своїм коханим пілотом, якого вважала загиблим, і під час розмови з людиною з далекого минулого розуміє, що інша людина назавжди закарбувалася в її серці. Після війни вона повертається до Франції. ©Kino4ua Шарлотта Ґрей 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?