Kino4ua.com
HD 720p
R

Солдати Буффало

Рік:
Ор. назва:
Buffalo Soldiers
Країна:
Велика Британія, Німеччина
Режисер:
Грегор Джордан
Тривалість:
01:38:47
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіно
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Рею Елвуду було нудно на його роботі армійського офіцера. Тоді сталася подія історичного значення. Німеччина, яка була розділена, відновила свою єдність. Чоловік вирішив скористатися моментом і заробити на цьому гроші. Він активно вербує своїх колег і починає торгувати тим, чого не має на складі.
Бізнес процвітає. Чоловіки виробляють наркотики, продають німецьким домогосподаркам миючі засоби американського виробництва та багато інших товарів. Солдати процвітають, а Елвуд нарешті може урізноманітнити своє повсякденне життя. Але все змінюється, коли на базу прибуває серйозний сержант. Він справжній армійський патріот. Сержант одразу вловлює ситуацію. Він не міг дозволити недобросовісному офіцеру розтринькати його майно. Більше того, Елвуду сподобалася донька сержанта, яка абсолютно не слухалася батька. Ці люди стоять на порозі війни. ©Kino4ua Солдати Буффало 2001 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?