Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Знаки

Рік:
Ор. назва:
Signs
Країна:
США
Режисер:
М. Найт Ш'ямалан
Тривалість:
01:46:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Пенсильванія, де розташована ферма колишнього священика Грема Гесса. Він вдівець, який залишив священство після смерті дружини і самотужки виховує двох дітей.

Щось або хтось залишає ідеальні кола на кукурудзяному полі головного героя. Походження цих об'єктів невідоме, але починають відбуватися інші дивні речі. Увесь світ стурбований подібними подіями, а поліція розгублена і не знає, що робити.

Люди бачать вогні в небі, а декому вдається зафільмувати перший контакт з прибульцями. Зрозуміло одне: Технологічно просунуті гості прийшли не заради миру.

Планету охопила паніка, і шансів на виживання немає. Грем, його діти та брат готуються захищатися, зачинивши вікна свого будинку та облаштувавши крамницю в підвалі. Якщо їм вдасться знайти слабке місце прибульців або зрозуміти причини їхньої експансії, людство може вижити. Сім'я Гессів - одна з перших сімей, яка прийме на себе цей перший удар, і це їхній шанс знайти відповідь.[center][/center] ©Kino4ua Знаки 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?