Kino4ua.com
480p
R

Снайпер 2

Рік:
Ор. назва:
Sniper 2
Країна:
США
Режисер:
Крейг Р.Бакслі
Тривалість:
01:26:53
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТакТребаПродакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Беккет і Коул висаджуються з вертольота поблизу Римо-католицької церкви. Там вони зустрічаються з місцевою підпільницею на ім'я Софія (Еріка Марожан). Софія приводить їх у квартиру, яка є прекрасною позицією для стрільби в районі урядового кварталу, де часто з'являється Валасторія. Наступного дня Беккет ліквідує генерала, використовуючи гвинтівку Мосіна, яку він називає гвинтівкою Маузера. Після пострілу Беккет і Коул залишають квартиру до появи сербів. Після цього Коул і Беккет добираються до прилеглої церкви, яка є місцем зустрічі з Софією, але ситуація ускладнюється рейдом солдатів, які патрулюють квартал. Коул і Беккетт змушені шукати альтернативний шлях відходу і намагаються вибратися з району на громадському трамваї. Через деякий час транспорт блокують солдати і намагаються заарештувати напарників. Вибратися з оточення вдається лише Беккету. Коула заарештовують і переправляють до в'язниці особливого режиму. Беккет зустрічається з Софією і разом вони розробляють план звільнення Коула. ©Kino4ua Снайпер 2 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?