Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вбий мене ніжно

Рік:
Ор. назва:
Killing Me Softly
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Чень Кайг
Тривалість:
01:40:24
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Аліса, головна героїня фільму, живе тихим і спокійним життям, проводячи вільний час з друзями та своїм хлопцем Джейком. Але її рутина закінчується, коли з'являється Адам, таємничий і вродливий альпініст. Переконана, що знайшла свою половинку, вона з головою поринає в кохання. Вона не вагаючись розриває старі зв'язки. Після чудового побачення Аліса остаточно забуває себе і виходить заміж за Адама. Після весілля затьмарена свідомість дівчини починає ставити питання.
Низка дивних подій, жахливий лист із погрозами, анонімний телефонний дзвінок і замкнена комора в будинку Адама вибивають ґрунт з-під ніг Аліси. Еліс починає розслідувати минуле свого нового чоловіка, починаючи з його альпіністських днів і наближаючись до справжньої особистості Адама. Але чим ближче вона підбирається, тим страшнішою стає правда, і Аліса більше не може її ігнорувати. ©Kino4ua Вбий мене ніжно 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?