Kino4ua.com
HD 720p
R

Королева проклятих

Рік:
Ор. назва:
Queen of the Damned
Країна:
США, Австралія
Режисер:
Майкл Раймер
Тривалість:
01:41:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Російською - Оригінал
Художній фільм оповідає про життя вампірів та їхнє протистояння один з одним. Поблизу свого будинку після довгого сну, від звуків рок-музики, пробуджується вампір Лестат де Ліонкур. Ставши солістом нікому невідомого гурту любителів року, він швидко приводить його до небувалої популярності, що дуже сильно не подобається іншим вампірам бо Лестат став публічною людиною, а це є найбільшою забороною серед вампірів. Музика і пісні Лестата мають гіпнотичну властивість, вона приманює людей немов сир для зголоднілих мишей. Популярна в усьому світі музика доходить до найстарішої вампірші Акаші, звуки якої пробуджують її від багатовікового сну. Випивши крові свого давнього чоловіка Енкіла, вона стає найсильнішою і наймогутнішою вампіршею. Акаша повертається у світ живих з метою практично повного знищення людства для чого підпорядковує собі Лестата. Разом вони збираються втілити свій страшний план, але на боротьбу з ними виходить стародавній клан вампірів, що зберігає і оберігає людські життя. ©Kino4ua Королева проклятих 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?