Kino4ua.com
480p
R

Мисливці за реліквією / В пошуках втрачених реліквій

Рік:
Ор. назва:
Das Jesus Video
Країна:
Німеччина
Режисер:
Себастьян Німенн
Тривалість:
03:08:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Біля Єрусалима група археологів проводить розкопки. Один із них, молодий хлопець на ім'я Штеффен, натикається на гробницю, якій, виявляється, понад дві тисячі років. Розкривши гробницю, Штеффен бачить скелет, який стискає в руці інструкцію до відеокамери, що навіть ще не надійшла в продаж, і записку, в якій було вказано ім'я Ісус. Штеффен переконаний, що відшукав скелет не звичайної людини, а мандрівника в часі, якому пощастило побувати в стародавній Палестині. І цілком можливо, що на камері може бути зображено обличчя самого Христа. Знахідка молодого археолога справляє справжній фурор, але разом із загальним захопленням вона спричинила загрозу для світових релігій. ©Kino4ua Мисливці за реліквією / В пошуках втрачених реліквій 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?