Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чотири пера

Рік:
Ор. назва:
The Four Feathers
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Шекхар Капур
Тривалість:
02:11:37
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Не бажаючи воювати, Гаррі подає у відставку, накликаючи на себе гнів батька і звинувачення в боягузтві від товаришів. На доказ своєї поведінки вони надсилають Гаррі листа з пір'ям.
Втративши підтримку родини, Гаррі залишається сам. Дізнавшись, що мусульмани перемогли своїх ворогів, він вирушає до Судану.
Маскуючи своє обличчя та видаючи себе за арабського посла, він робить усе можливе, щоб захистити друзів від смерті. Герой переживає всі етапи війни, якої так хотів уникнути. Зустрічаючись зі смертю і захищаючи тих, хто втратив віру в нього, Гаррі дивиться на світ і свою роль у житті інших під іншим кутом зору. ©Kino4ua Чотири пера 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?