Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хлопці з жіночого гуртожитку

Рік:
Ор. назва:
Sorority Boys
Країна:
США
Режисер:
Воллес Володарскі
Тривалість:
01:33:44
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця кінострічка про пару хлопців, які відповідають своїм критеріям. Але судячи з усьго що з ними сталось, на протязі усієї стрічки, хтось би сказав що це влазить в усі думки людей. Звичайна історія хлопців з гуртожитку, яку вони проводять в своїх вечірках і з дівчатами. Хаоч дівки у них нап першому міці, а так само традиції братства. Якщо хоч хтось з браттва оджразу підставляє він одразу і вилітає.

Ці хлопці вдалися вже до крайнощів, перевдяглись в дівчат. І тут ситуація що для хлопця чи для чоловіка, не є прийнятною, а це жіночі справи. Ні один чоловік чи хлопець не знає як це бути дівчиною чи жінкою. Для них це новинка. І вони намагаються це зробити так щоб ніхто не дізнався про їх план. Хоч На кінець вони розкриють свої усі карти. ©Kino4ua Хлопці з жіночого гуртожитку 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?