Kino4ua.com
480p
R

Миротворці

Рік:
Ор. назва:
Guerreros
Країна:
Іспанія
Режисер:
Даніель Калпарсоро
Тривалість:
01:31:02
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Кіно
Переклад:
Російською - Оригінал
У розпал війни на Балканах взвод іспанських миротворців має виконати небезпечну місію у віддаленому гірському селі. Відважні солдати стикаються з небезпечними переходами через територію, повну мінних полів і схованок повстанців. Солдати були готові до будь-якого розвитку подій, але мало хто з них знав, що їхня благородна рятувальна місія незабаром перетвориться на жорстоку сутичку з божевільними, сп'янілими від крові та смерті. У самому центрі мертвого міста, без транспорту, рацій та боєприпасів, молоді чоловіки та жінки повинні стати героями у відчайдушних обставинах, щоб врятувати себе і тих, кого вони повинні захищати. ©Kino4ua Миротворці 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?