Kino4ua.com
HD 720p
R

Хелловін / Геловін / Хеллоуін 2

Рік:
Ор. назва:
Halloween II
Країна:
США
Режисер:
Рік Розенталь
Тривалість:
01:32:31
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал

Друга частина цього фільму - це продовження хоррору про жахи, що відбувалися на найстрашніше свято в році. А це сталося на Геловін 31 жовтня 1987 р. У містечку Геддонфілд сталася жахлива подія, в якій постраждали люди. Перша частина фільму демонструє сцену, коли Лорі Строуд пожертвувала дітьми заради допомоги і стала жертвою нападу мовчазного маніяка, якого звати Майкл Майєрс. Ця людина викликає паніку серед мешканців містечка, бо вона вже була відома раніше і ось знову повернулася на Геловін. А ось убивця і не думав закінчувати розпочате, тому що його вбив постріл, зроблений лікарем Семом Лумісом. Він вистрілив у нападника з балкона. Сем наказує негайно викликати поліцію і повідомити про те, що трапилося. Після закінчення цього доктора відправляють на місце, де мав лежати Майкл Майєрс, але його там не виявилося. Про те, що психопат був поранений, свідчить лише пляма крові. Лікарі відправили Лору в лікарню. За нею слідує і Майєрс, який жадає крові та завершення розпочатої справи. На холодній території лікарні кровожерливий маніяк знаходить все нових і нових жертв для того, щоб насолоджуватися своїми брудними діями.

©Kino4ua Хелловін / Геловін / Хеллоуін 2 1981 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?