Kino4ua.com
HD 720p
R

Жадоба Смерті

Рік:
Ор. назва:
Death Wish
Країна:
США
Режисер:
Майкл Віннер
Тривалість:
01:33:30
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал
Жага смерті з'являється у зломлених духом людей, яких підкосили трагічні життєві події. Незважаючи на сильно розбурхану злочинність у Нью-Йорку, процвітаючий архітектор Пол Керсі цілком задоволений своїм життям у фешенебельній квартирі з коханою дружиною і дочкою. Він і подумати не міг, що в його квартиру в одному з найкращих і пристойних районів міста коли-небудь проникнуть бандити. Проте трьом відморозкам вдалося проникнути в розкішну квартиру і винести багато цінних речей. На жах для Пола, бандити жорстоко розправилися з дружиною і дочкою. Смерть дружини та моторошний психічний стан доньки, а також бездіяльність поліції змушують Пола самотужки розібратися зі злочинцями, які забрали в нього найдорожче. ©Kino4ua Жадоба Смерті 1974 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?