Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хеллоуін: Воскресіння

Рік:
Ор. назва:
Halloween: Resurrection
Країна:
США
Режисер:
Рік Розенталь
Тривалість:
01:29:32
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Лорі Строуд, як і її брат, потрапила до в'язниці за підозрою у вбивстві. Майкл підставив її. Він оглушив офіцера, одягнув його в маскарадний костюм, і Лорі, не роздумуючи, обезголовила офіцера кремінною сокирою.
Божевільний ще деякий час чекав у катівні клініки, катуючи її і сподіваючись, що вона нарешті вийде на останній бій і вийде переможницею з війни.
Здавалося, що його місія нарешті виконана. Але соціопат лише мріяв. Він дізнався, що телепродюсер хочу зробити шоу, безпосередньо пов'язане з кар'єрою самого Майкла. Мета полягала в тому, щоб провести ніч у старому будинку сумнозвісної сім'ї Майєрсів, а потім отримати нагороди та славу. Щоб зробити картину більш привабливою для глядачів, весь будинок вкритий камерами.
Вбивця в масці не проходить і повертається до Геддонфілду, щоб показати продюсерам та учасникам програми, хто тут головний. ©Kino4ua Хеллоуін: Воскресіння 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?