Kino4ua.com
HD 720p
R

Потрібнi люди

Рік:
Ор. назва:
People I Know
Країна:
США
Режисер:
Ден Олгрант
Тривалість:
01:39:27
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Тоніс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм розповідає історію чоловіка, який є експертом у психології стосунків. Його звуть Ілай Верман. Він - світська левиця з широким колом друзів у Нью-Йорку. До нього часто звертаються, коли хочуть зблизити незнайомих людей або примирити ворогів. Для Ілая немає безнадійних ситуацій. Але його можливості не безмежні. Коли Елай береться допомогти відомому акторові, він мимоволі виявляється втягнутим у справу про вбивство. Він не усвідомлює, що його життю загрожує небезпека, адже тепер головний герой сам став мимовільним свідком. ©Kino4ua Потрібнi люди 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?