Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Фубар / Попандос (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
FUBAR
Країна:
США
Режисер:
Філ Абрахам, Стівен А. Адельсон, Холлі Дейл, Стівен Суржик
Тривалість:
1 серія: ~ 55 хв. (цілком серій: 8)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У новому серіалі з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі головний герой Люк - блискучий агент, який багато років працює на ЦРУ і користується повагою серед колег. Йому часто доручають завдання, з якими інші агенти не можуть впоратися. Люк завжди намагався служити своїй країні і допомагати людям, жертвуючи собою і своїм часом. Проте з часом він починає відчувати тягар прожитих років і йому стає все важче справлятися з поставленими перед ним завданнями.

Тоді він вирішує, що настав час вийти на пенсію. Однак повністю завершити кар'єру він не може. Через сімейні обставини йому доводиться знову повернутися до активної роботи. Його прекрасна донька Емма піде його стопами і працюватиме на ЦРУ. Люк повертається разом із донькою, щоб провести фінальне розслідування. Те, що вони вирішують разом, є непростим завданням і обіцяє бути захоплюючим і цікавим випробуванням. ©Kino4ua Фубар / Попандос (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?