Kino4ua.com
480p
PG-13

Острів надії / На мілині

Рік:
Ор. назва:
Stranded
Країна:
США
Режисер:
Чарльз Бісон
Тривалість:
02:52:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Стармайстер
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Вирушаючи в чергову подорож, родина головного героя навіть не здогадується, з яким випробуванням їм доведеться зіткнутися незабаром. Потрапивши в сильний шторм, екіпаж корабля залишає долю людей на волю випадку, і вцілілий плавучий будинок викидає на берег колоритного і, здавалося б, безлюдного острова, що входить до складу Індонезійського архіпелагу. "Вивантаживши з човна вцілілі запаси провізії та знайшовши невичерпне джерело прісної води, Робінсони вирішують оселитися на новій землі, вважаючи, що всі їхні пригоди вже позаду. Провівши деякий час у відокремленому райському куточку, де не було нікого, окрім них самих, мандрівна пара раптом виявляє сліди незнайомців.
Ситуація ще більше ускладнюється, коли на горизонті з'являється ще один човен. Відважні пірати, які не знають ні милосердя, ні жалю, вже помітили торгове судно, що стоїть на якорі біля узбережжя, і прямують до нього, очікуючи легкої здобичі... ©Kino4ua Острів надії / На мілині 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?