Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Перший постріл

Рік:
Ор. назва:
La plus haute cible / First Shot
Країна:
Канада, США
Режисер:
Арманд Мастрояні
Тривалість:
01:31:59
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Дія фільму починається на території американської військової бази. Там, незважаючи на всі зовнішні та внутрішні загрози, персонал впевнений у своїй безпеці. Раптом стається потужний вибух, і кілька солдатів гинуть. Подія перетворюється на справжню трагедію. Розпочинається оперативне розслідування. Одночасно оголошується загальнонаціональна жалоба. Однак виявляється, що ця трагічна подія була лише початком спланованої акції.
Президент республіки, усвідомлюючи весь жах того, що сталося, не має наміру залишатися стороннім спостерігачем. Він бере розслідування під особистий контроль. Одночасно він відвідує похорон, щоб вшанувати пам'ять загиблих солдатів. Щойно він потрапляє до похоронної процесії, як стає мішенню зловмисників, які намагаються його застрелити.
Головна героїня фільму "Перший постріл", який можна дивитися онлайн на нашому сайті, отримує завдання розслідувати ретельно спланований напад. Зрештою, хтось викрадає її чоловіка. У цей момент вона розуміє, що президент не є кінцевою метою зловмисників. За цією подією стоїть щось більш серйозне. ©Kino4ua Перший постріл 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?