Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Суперник

Рік:
Ор. назва:
The Adversary / L'adversaire
Країна:
Франція, Швейцарія, Іспанія
Режисер:
Ніколь Гарсія
Тривалість:
02:09:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Перший
Переклад:
Original English Субтитри
Жан-Марк Фор - відомий і заможний лікар. На перший погляд, його життя ідеальне, він любить свою роботу та сім’ю. Але ніхто не підозрює, що все життя цієї людини складається з постійної купи брехні, а сам він постійно перебуває в жахливому страху бути викритим. В останні роки він продовжував брехати своїм друзям, знайомим і навіть членам сім'ї. І саме тоді, коли жахлива правда, здається, розкривається, Форе робить останній крок... Бо зрештою навіть смерть уже не така страшна, як правда, яку вона приховує... ©Kino4ua Суперник 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?