Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вбивче танго

Рік:
Ор. назва:
Assassination Tango
Країна:
США
Режисер:
Роберт Дюваль
Тривалість:
01:53:53
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джон Джей - не проста людина. Його робота полягає в тому, щоб прибирати мішені, за які йому добре платять. Його нова мішень - корумпований аргентинський генерал. Убивці дають лише три дні. Але щойно він приїжджає на місце, як зустрічає танцівницю Мануелу. Тут прокидаються почуття Джона та його любов до прекрасного. Замість того, щоб працювати, він починає проводити з нею час і насолоджуватися кожною миттю. Однак така поведінка не виправдовує себе, і він змушений піти з життя Мануели, ліквідувавши свою мішень. ©Kino4ua Вбивче танго 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?