Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Павук

Рік:
Ор. назва:
Spider
Країна:
Канада, Велика Британія, Франція
Режисер:
Девід Кроненберг
Тривалість:
01:38:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Денніс Клегг, головний герой цього трилера, будучи малою дитиною захворів на шизофренію. Після 20 років у психіатричній лікарні його виписують і він змушений повернутися до рідного Іст-Енду. Там несимпатичного й ексцентричного Деніса поміщають у реабілітаційну клініку, де він проходить випробувальний термін, щоб перевірити, чи він нормальний.
Наприкінці цього випробувального терміну стає зрозуміло, чи почне дорослий Денис нормальне життя, чи повернеться до психіатричної палати. Безцільно блукаючи вулицями міста, Денис повертається в дитинство і починає згадувати події, які глибоко впливають на його подальше життя. Немов павук, він плете павутину спогадів, багато з яких болючі та страшні. ©Kino4ua Павук 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?