Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний

Рік:
Ор. назва:
One Piece Film Red
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ґоро Таніґучі
Тривалість:
01:55:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Togarashi, AniUnion
Переклад:
Original English Субтитри
Історія "Ван Пайса" відбувається на паралельній Землі. Морями правлять безжальні пірати, і лише найсильніші з них мають доступ до Ван Пайса - легендарного скарбу, який залишив після себе наймогутніший пірат, Золотий Роджер. Після смерті Золотого Роджера Мавпочка Луффі мріяв зібрати власну команду, знайти Ван Пайса і стати королем піратів. Каталізатором цього став Шенкс. Король піратів на початку історії був колишнім товаришем Золотого Роджера по команді, одним з наймогутніших піратів у світі, Чотирьох Імператорів, ватажком Рудоволосих Піратів, а головне - подарував Луффі щасливий солом'яний капелюх, від якого і пішла назва його команди.
Луффі отримує неймовірну силу і спритність після того, як з'їдає диявольський фрукт, що перетворює його тіло на гуму. Він залишає село Фуша у Східній Блу і вирушає в епічний похід. У цьому фільмі з'являється новий жіночий персонаж. Про неї поки що нічого не відомо, але її дизайн наводить на думку, що вона пов'язана з мешканцями Скай-Айленду. Вона має таємничий зв'язок з Шенксом. Вона також має прекрасний голос, який може принести вічне щастя або вічне ув'язнення. ©Kino4ua ВАН ПІС: РЕД / Ван-Пiс: Червоний 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?