Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ідол (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Idol
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сем Левінсон, Емі Саймец
Тривалість:
00:55:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Знятий на тлі бурхливого розвитку музичної індустрії, цей серіал - новинка американського телебачення - розповідає про стосунки двох дуже різних людей. У центрі сюжету - молода поп-зірка. Вона намагається досягти свого першого успіху в музиці. Наша героїня знайомиться з таємничим чоловіком, який представляє великий клуб у Лос-Анджелесі. На перший погляд, він просто менеджер, але насправді виявляється, що він є членом таємничого товариства. Більше того, він очолює цілу секту. Стосунки між героями мають несподівані наслідки. ©Kino4ua Ідол (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.0
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?