Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бріджертони: Історія королеви Шарлотти (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
Країна:
США
Режисер:
Том Веріка
Тривалість:
1 серія: 55-90 хв. (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця серія розповідає про історію родини Бріджертонів. Ви, напевно, чули це ім'я раніше. Звичайно, воно дуже відоме в Англії. Вищий світ королівства визнає Бріджертонів як персонажів, максимально наближених до трону. Шлюб молодої королеви і Джорджа став не тільки початком довгої і щасливої династії, а й початком великого любовного роману, наповненого безліччю емоцій і думок. Приємного перегляду фільму. Далі у вас буде можливість побачити трохи більше історії про події, які вже висвітлені в цьому виданні. ©Kino4ua Бріджертони: Історія королеви Шарлотти (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?