Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Червоний скорпіон

Рік:
Ор. назва:
Red Scorpion
Країна:
США
Режисер:
Джозеф Зіто
Тривалість:
01:45:12
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Гостросюжетний фільм "Червоний скорпіон" вийшов у 1988 році на екрани південноафриканських, намібійських та американських кіностудій. Головний герой фільму - Микола Лаченко, який обслуговує інтереси вищих ешелонів української Служби безпеки. Ця досконала машина для вбивства має ліквідувати лідерів повстанців у далекій африканській країні, які не поділяють комуністичних ідеалів. Але під час операції Ніколушка починає розуміти, що він не більше ніж сліпе знаряддя зла (хто б міг подумати?). В результаті Лаченко (Пляшці подобається це ім'я) переходить на бік свого останнього ворога. Тепер він вершить правосуддя на власний розсуд. А колишні командири розуміють, що тепер вони мають справу зі смертельним ворогом. ©Kino4ua Червоний скорпіон 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?