Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Блекберрі

Рік:
Ор. назва:
BlackBerry
Країна:
Канада
Режисер:
Мет Джонсон
Тривалість:
01:59:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Найкращі друзі можуть вигадати що завгодно. Молоді та повні сил, вони вкладають усю свою енергію в розробку чергового проекту. Однак створений ними чіп не працює. Тож вони вирішують створити перший у світі пейджер - комбінацію комп'ютера та пейджера. Вони відмовляються від своїх попередніх принципів і приєднуються до компанії Джима Балсіллі. Джим Балсіллі вважає, що гроші - це найголовніше, і його не цікавлять навички чи просування по службі його підлеглих.
Багаті підприємці можуть продавати будь-який товар, який захочуть. Ідеї Лазарідіса вперше за довгий час привертають його увагу. Він помічає зміни у своїх нових співробітниках, які більше не спілкуються з друзями і проводять більше часу в офісі. Усі працівники також помічають цю радикальну зміну. Посеред усього цього Майкл одного дня змушений відмовитися від своїх цілей. Зрештою, Майкл зустрічається віч-на-віч із власними демонами і ненавидить своє відображення в дзеркалі. ©Kino4ua Блекберрі 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?