Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Переповнена кімната (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Crowded Room
Країна:
США
Режисер:
Брейді Корбет, Мона Фастволд, Корнель Мундруцо
Тривалість:
00:55:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Ден Салліван потрапляє під варту після участі у збройному нападі в Нью-Йорку в 1979 році. Фільм розповідає про його розмови з детективом Лією Гудвін. Головний герой намагається отримати від підозрюваного всю необхідну інформацію. У процесі герої через діалоги розкривають багато неймовірних поворотів у недавньому минулому. Серіал знятий за мотивами твору Дена Кіза і повторює сюжет книги "Множинний розум Біллі Міллігана". Головного героя історії грає чудовий Том Голланд. Це дуже складне завдання, адже в його голові живуть 24 людини. ©Kino4ua Переповнена кімната (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?