Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Гірко, гірко!

Рік:
Ор. назва:
Gorzko, gorzko! / Kiss, Kiss!
Країна:
Польща
Режисер:
Томаш Конецкі
Тривалість:
01:47:58
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Польська - Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Пікапери готові піти на все, щоб завоювати серце прекрасної незнайомки. Навіть якщо це означає, що через два тижні вона стоятиме на весільному торті і скаже "Так" іншому чоловікові. У пікаперів стільки козирів у рукавах, що вони зроблять все, що в їхніх силах. Звичайно, два тижні - це великий термін, щоб завоювати дівчину, з одного боку, але в той же час чоловікові доводиться особливо використовувати всі свої навички, щоб досягти бажаного результату. Другий чоловік теж не відстає. Він не стоїть на місці, дарує прекрасній жінці подарунки і, крім того, робить все, що вона захоче. ©Kino4ua Гірко, гірко! 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?