Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Русалонька

Рік:
Ор. назва:
The Little Mermaid
Країна:
США
Режисер:
Роб Маршал
Тривалість:
02:06:37
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Ця музична казка, де були різні емоції і відмінна кінематографічна інтерпретація відомого твору. У чомусь у казкової історії вийшло заграти новими фарбами.

Аріель живе під водою, вона русалонька. Її батько - цар Тритон, морський правитель. Допитливій доньці він заборонив наближатися до людей. Трапиться шторм, принц Ерік опиниться у воді без свідомості. Головна героїня його врятує і витягне на берег. Ерік тільки мигцем бачив свою рятівницю. Щоб бути з Еріком, у якого русалонька закохалася, їй потрібні людські ноги. Дівчина укладе угоду з відьмою Урсулою. Аріель віддасть їй свій голос і за це отримає ноги. ©Kino4ua Русалонька 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?