Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чи вийде в нас? (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Bizden Olur Mu
Країна:
Туреччина
Режисер:
Емре Бахадир Чиракоглу
Тривалість:
1 серія: ~ 15 хв. (цілком серій: 10)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Субтитри
Деніз і Тарп відрізняються від усіх нас. Ні, зовні вони виглядають цілком нормальними, але їхній спосіб мислення і їхнє існування на цій планеті чимось відрізняється від більшості людей на цій планеті. Як ви вважаєте, чи можна все в своєму житті правильно прорахувати і вирішити, як поводитися в тій чи іншій ситуації? Чи взагалі можливо, як в математичному прикладі, все вирішити і отримати правильну і точну відповідь? Насправді і те, і інше прямо доводить, що завжди можна знайти вихід із ситуації, в тому числі і за допомогою романтичної літератури. ©Kino4ua Чи вийде в нас? (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?