Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

97 Хвилин

Рік:
Ор. назва:
97 Minutes
Країна:
США
Режисер:
Тімо Вуоренсола
Тривалість:
01:39:49
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Пасажири Боїнга 767 опинилися в смертельній небезпеці після того, як літак захопили терористи. Залишилося лише 97 хвилин до того, як у літака закінчиться паливо. Після цього катастрофа неминуча. Невідомо, куди злочинці спрямують літак у цей час. Якщо він впаде в густонаселеному районі, це буде катастрофа. Намагаючись діяти на випередження, директор АНБ Хокінс стикається з непростим рішенням. У найгіршому випадку літаки можуть бути підірвані в повітрі, і тоді на всіх пасажирів чекає неминуча смерть. Єдиною надією залишається секретний агент Алекс. ©Kino4ua 97 Хвилин 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?