Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Раеліана: Наречена герцога за контрактом (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Why Raeliana Ended Up at the Duke's Mansion
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Дзюнічі Ямамото, Хіромічі Матано, Масахару Томода
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa, Кіото
Головна героїня анімаційного фільму вирішила подати одразу кілька заявок до коледжів, їй так пощастило, що її прийняли одразу в усі навчальні заклади. Але щасливому моменту для майбутньої студентки не судилося збутися. Любителька романтичних манхв, Пак Ин Ха несподівано гине, але з невідомої причини відроджується в іншому - чарівному світі. Розплющивши очі, дівчина зрозуміла, що потрапила в дивовижний світ романтичної літературної історії, де розповідається про незвичайну боротьбу за пристрасне, позаземне кохання. Вона знала, що це за твір, і припускала, який фінал на неї чекатиме наприкінці, він був занадто сумним і трагічним. На превеликий жаль, їй дісталася другорядна роль - старшої дочки барона на ім'я Раеліана, і вона пам'ятає, що наприкінці оповіді має розпрощатися з життям. Несподівано героїня, яка в минулому житті не мала наполегливості, проявляє характер і збирається змінити сценарій. Вона пропонує герцогу Ноа Вольстеру Віннайту укласти договір, згідно з яким, вона стане його нареченою за контрактом, що суперечить історії, а отже, допоможе їй уникнути трагічної долі. Натомість красуня зобов'язується надати інформацію про майбутнє, що допоможе обом сторонам прожити щасливе життя в достатку і спокої... ©Kino4ua Раеліана: Наречена герцога за контрактом (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?