Kino4ua.com
480p
PG-13

Барабанна дріб 2: Новий біт

Рік:
Ор. назва:
Drumline: A New Beat
Країна:
США
Режисер:
Білле Вудрафф
Тривалість:
01:44:30
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал
Ми часто стикаємося з проблемами, що можуть супроводжувати підлітків, які мріють особисто обирати майбутнє, але наштовхуються на несхвалення батьків. Так і трапляється з Дені, яка бажає вступити до одного університету, але турботливі пращури мають намір відправити її зовсім до іншого. Підсумком такого конфлікту є рішення дівчини самостійно оплачувати навчання в тому місці, яке приваблює особисто її, але проблема полягає в тому, що підлітка без будь-якого досвіду не бажають брати на більш-менш пристойні посади.
Вихід бачиться у вступі до шкільного оркестру, де старший брат Дені вже давно завоював повагу і став головним барабанщиком. Сестра мріє піти по його стопах, але суворий тренер вельми скептично ставиться до героїні, яка бажає зайняти досить відповідальне місце. Чи зможе харизматична особа довести, що саме вона гідна наданої довіри? Дені належить проявити неслабку майстерність і цілеспрямованість, якщо дівчина по-справжньому вирішила пов'язати подальшу долю з мистецтвом. Або цей вчинок є лише методом досягнення справжніх цілей? ©Kino4ua Барабанна дріб 2: Новий біт 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?