Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Граф Монте-Крісто

Рік:
Ор. назва:
The Count of Monte Cristo
Країна:
Велика Британія, США, Ірландія
Режисер:
Кевін Рейнольдс
Тривалість:
02:11:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Опинившись у тюремному ув'язненні, Едмон Дантес протягом тридцяти років терпить поневіряння і плекає думки розправи над своїм кривдником. Він заводить дружбу із сусідом по камері. Новий приятель з розумінням і співчуттям переймається історією Едмона і допомагає йому втекти зі злачного ув'язнення. Через деякий час він постає перед нами серед знатного суспільства, як благородний і благочестивий граф, якому майстерно і нещадно вдається чинити розправу над людьми, які колись, багато років тому, підло, без докорів сумління обдурили і зрадили його. ©Kino4ua Граф Монте-Крісто 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?