Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Джек-різник (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Jack the Ripper
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Девід Вікс
Тривалість:
01:36:18 + 01:33:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Кінець 19-го століття. Англію сколихнула серія дивних і надзвичайно жорстоких вбивств. Розслідування відбувається в Іст-Енді. Вбивця невловимий і невідомий. Вбивця продовжує скоювати один злочин за іншим. Багато невинних людей вже потрапили до його рук. Злочинця, який не дає спокою жодному громадянину, вже прозвали Джеком-Різником. Його не визнає поліція, але його злочини не припиняються. Найгірше те, що газети вже рознесли новини про цього безжального злочинця. У Лондоні почали з'являтися злочинці-послідовники, які не знають, що вони роблять. ©Kino4ua Джек-різник (1 Сезон) 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?