Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Червона скрипка

Рік:
Ор. назва:
Le violon rouge / The Red Violin
Країна:
Канада, Італія, Велика Британія
Режисер:
Франсуа Жирар
Тривалість:
02:10:08
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Морріц очолює дослідницьку групу, що займається пошуками надзвичайної червоної скрипки, яка мандрує світом ось уже кілька століть. Її унікальність полягає в її чистому, як весняний промінь, звучанні та незвичайному кольорі з червоним відтінком. Виявляється, що ця червона скрипка була створена трошки пришибленим але геніальним майстром, який, роблячи цей інструмент, використовував кров своєї дружини в лаку, що покривав її. Ця скрипка мала загадковий вплив на людей, вважалося, що вона вершить цілі долі. Розуміючи реальну цінність цього артифакту, Морріц немов одержимий намагається нею заволодіти. ©Kino4ua Червона скрипка 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?